صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
چاپ   

ISO 20126

امتیاز کاربران به ISO 20126
4.7 از 5 از مجموع 19 رای ثبت شده
امتیاز شما:

ISO20126

امروز دندان هایتان را مسواک زده اید؟ مسواکها در انواع رنگها هستند و ادعا می شود که خواص متفاوتی دارند. اما چگونه مطمئن شویم که نوع کارکرد مسواکها منطبق با ادعای درج شده است و در هنگام استفاده عادی نمی شکنند یا برس های آن از هم جدا نمی شوند و یا نمی ریزند؟

استاندارد جدید ISO 20126:2012 ، دندانپزشکی مسواک های دستی – الزامات عمومی و روش های آزمون ، صرفاً برای این امر تدوین شده است. این استاندارد معیارهای قبولی / مردودی ، دستورالعمل های بازرسی فیزیکی ، مقاومت در برابر فرسودگی ، چالش های شیمیایی و کنترل و تقویت الزامات و آزمون ها همچنین علامت گذاری ، برچسب گذاری و دستورالعمل های بسته بندی مسواک های دستی را در بر می گیرد. پروفسور Hiroshi Nakajima ، رییس کمیته فرعی که این استاندارد را تدوین نموده است ، اظهار می دارد:” با عرضه دنیایی از مسواک ها با مارک های تجاری متفاوت ، الزامات مشترک برای مقایسه محصولات مختلف مورد نیاز می باشد.

استاندارد ISO 20126:2012 ، بهترین روش هماهنگ همراه با دستورالعمل لازم برای صنایع دندانپزشکی ، تولید کنندگان مسواک و ناظران را ارایه می دهد. از همه مهمتر ، با این استاندارد، مصرف کنندگان از انطباق معیارهای بین المللی در مسواک های خودبهره مند می شوند.”اولین نسخه تجدید نظر شده فنی این استاندارد (ISO 20126:2005) ، باطل و استاندارد جدید جایگزین آن گردید. در آخرین نسخه، الزامات جدید و آزمون تعیین مقاومت ضربه دسته مسواک ارایه می گردد. استاندارد ISO 20126 توسط کمیته فنی ISO/TC 106 ، دندانپزشکی ، کمیته فرعی SC7،  محصولات مراقبت از دهان و دندان ، تدوین شده است.

 نظرات
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات