صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
 • تجارت الکترونیکی چیست؟▪ چرا تجارت الکترونیک در زمان حال از اهمیت ویژه برخوردار است؟

  درعصر حاضر رقابت شدیدی بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات وجود دارد. از طرفی مشتریان خواهان دریافت خدمات و کالاهایی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشند و تجارت الکترونیک این امکان را فراهم می سازد که تولیدکننده وعرضه کننده و یا مشتری بدون درنظرگرفتن فواصل جغرافیایی در دامنه وسیع تری بتوانند یکدیگر را بیابند. این بدین معنا می باشد که تولیدکنندگان و یا عرضه کنندگان خدمات و محصولات می توانند با استفاده از تجارت الکترونیک و با صرف حداقل هزینه در هر نقطه از کره زمین برای کالای خود مشتری مناسب راشته باش

 • سه درس کسب و کار از ثروتمندترین مرد چین

  هر چقدر ثروت بیشتری داشته باشید، به همان میزان نگرانی های بیشتری خواهید داشت؛ به خصوص اگر این پول مربوط به سرمایه گذاران باشد. اگر یک میلیون دلار ثروت داشته باشید خوش شانس هستید. اگر ۱۰ میلیون دلار ثروت داشته باشید در دسترس بزرگی هستید، زیرا باید درباره مسائل مختلفی از جمله تورم و محل سرمایه گذاری آن فکر کنید. اگر ۱۰۰ میلیون دلار یا یک میلیارد دلار داشته باشید، مسئولیت بزرگی را به دوش می کشید؛ چون این موضوع به معنای اعتماد مردم به شما و لیاقت بیشتر شما برای صرف کردن آن است.

 • گیاهی سالم برای جلوگیری از سقط‌جنین در دام‌ها

  مسئول یک هسته فناور مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی واحد ایلام گفت: ترکیبی از گونه‌های گیاهی سالم برای جلوگیری از سقط‌جنین در دام‌ها تهیه و وارد مراحل آزمایشگاهی شده است.

 • ایزو GMP چیست؟

  استانداردهای مواد غذایی توسط موسسه‌های بین‌المللی مانند FAO و WHO تدوین می‌شوند. از جمله استانداردهای کدکس، Codex Alimentarious Commission است که توسط کمیته مشترک FAO/ WHO تدوین می‌شود و شامل استاندارد ویژگی‌ها، آیین کار و یا به عبارت بهتر آیین بهداشتی شرایط کار و دستورالعمل‌های مربوط به آنها است.

 • گواهینامه ایزو

  با تلاش مدیریت و کارشناسان واحد کنترل کیفیت تماد ؛ این مجموعه موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ایزو شد. به گزارش روابط عمومی شرکت تماد ؛ علی راه چمنی ؛ مدیر کنترل کیفیت تماد ٬ با اعلام این خبر گفت : بعد از ۲ سال پیگیری و تلاش٬ بالاخره موفق شدیم گواهینامه ایزو ۱۷۰۲۵ که نشان از رعایت استانداردهای جهانی در اجرای روش های ازمایشگاهی دارد ؛ را دریافت کنیم.

ردیف های1 تا 10 از 51  

   
RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات